Ohlasy našich hostů


Děkujeme za překrásný pobyt

Vážení manželé manželé Briedlovi,

moc vám ještě jednou děkujeme za překrásný pobyt ve vašem penzionu. Za veškerou péči, perfektní ubytování a skvělé snídaně :-) Let zpět proběhl hladce, zpoždění bylo minimální. Ale ta zima v Čechách :-( už se to pomaličku zlepšuje. Stále vzpomínáme na vše co jsem v Carevu mohli vidět a zažít. Úchvatná příroda, milí lidé,výborná kuchyně. A to teplé moře, prostě vše bylo bezva. Fotek máme požehnaně, tak můžeme vzpomínat. Pozdravujete od nás Bruna, je to fešák. Mějte se

Dovolená u vás byla jedna z těch příjemnějších

Vážení Briedlovi,

neustále se opakujeme, ale ještě jednou vám moc a moc děkujeme. Dovolená u vás byla jedna z těch příjemnějších, které jsme spolu s manželkou prožili. Jste fajn lidi, přejeme vám pevné zdraví a spoustu spokojených klientů. Pevně věříme,že vás v budoucnu ve vašem malém království v BG navštívíme jako vaši zákazníci. Počasí se začíná pomaličku zlepšovat, ale s BG se nedá porovnávat. Tak se mějte krásně a někdy si na nás vzpomeňte. Dobrý večer a na brzkou viděnou

Milena Jaroslav Berounovi.

Moc se nám tam líbilo a doporučujeme

Dobrý den,

právě jsme se vrátili z dovolené, kterou jste nám zprostředkovali, Bulharsko,Carevo, penzion Abriexia. Chtěla bych vam poděkovat. Moc se nám tam líbilo a všem vašim klientům vřele doporučujeme.

S pozdravem Zdenka Marková

Ještě jednou děkujeme za péči

Dobrý den pane inženýre,

Ozývám se, jak jsem slíbila. Domů jsme se dostali v pořádku a s námi překvapivě i rajčata a sklenice sterilované zeleniny. Věřím, že se Vám daří stejně dobře jako dosud, u nás je zataženo s teplotou do 25 stupňů, ale nestěžujeme si. Ještě jednou děkujeme za péči, kterou jste nám s manželkou věnovali, moc se nám u vás líbilo a těšíme se na příští dovolenou v Abriexii v apartmánu č. 401.

Zdraví vás Ludmila a Stanislav Borkovcovi

Poděkovat ze perfektní servis

Dobrý den,

posíláme moc pozdravů z Pardubic celé rodině, včetně Bleka a omlouvám se , že jsem se k této zprávě dostala až dnes.
Nějak bylo po dovolené moc práce.
Chtěli bychom Vám ještě jednou poděkovat ze perfektní servis.
Od dopravy z letiště, výlet do Sozopolu, prohlídku okolí hotelu, doporučení restaurací a hlavně luxusních snídaní (mimochodem, ty mně chyběly po návratu nejvíce)
Domů jsme se dostali v pořádku, letadlo mělo sice asi 1,5 hod. zpoždění, ale byla to prý chyba nějaké cestovky, která klientům řekla jiný odlet.
Ale jinak let v pohodě.

Rádi bychom se k Vám vrátili

Dobrý den, Briedlovi,

s dvoudenním zpožděním usedám k PC k napsání několika řádek.
Chceme především poděkovat za skvělou péči, se kterou jsme se u Vás setkávali. Měli jsme u Vás pocit dobrého zázemí. Výborné byly i cesty autem, kdy jsme dostali informace o životě v Bulharsku. Ty bychom při ubytování v hotelu nezískali.

Cesta proběhla bez problémů a teď budeme vzpomínat a obnovovat si zážitky podle fotografií.
Pokud se paní Briedlová odhodlá k operaci, přejeme průběh a hojení bez komplikací. Pohlaďte za nás Bleka /Blecka?/ a pošimrejte ho, je milý a má krásné oči.

Zdravíme z Bečvár

Hezký večer milí Briedlovi,

zdravíme z Bečvár a hlásíme, že jsme v pořádku doletěli, trochu se aklimatizovali (i když je u nás podstatně chladněji, je to pomalu na svetr) a už jede
pračka atd. Zítra do práce, uf....nechce se nám ani trochu......
Jak to vypadá s vaším autem? Přejeme Vám, aby šla oprava lépe než čekáte, bez velkých vydání a hlavně stresů.
Ještě jednou děkujeme za prima dny u vás.....bylo nám moc fajn.
Přejeme Vám mnoho spokojených zákazníků a hlavně hodně sil do dalších let ve vašem podnikání.

Hezký večer, zdraví Hudcovi :-)

Děkujeme za hezkou dovolenou u vás

Zdravíme vás Briedlovi. Ještě jednou děkujeme za hezkou dovolenou u vás. Posílám nějakou fotečku s Vámi a pak v příjemné hospůdce s příjemnými majiteli! Zapomněl jsem tam kameru a vzpomněl jsme si na ni až druhý den. Když jsme tam přišli,tak pan vedoucí mě ji hned přinesl a tak s radostí jsme si pak na to připili!!!! (To je ta druhá fotka,kde jsou oba majitelé hospůdky)Možná je znáte!Tak ještě moc a moc díky a někdy snad na shledanou. A pokud by jste chtěl víno z Moravského Slovácka, tak dejte vědět!!!!!!!!!!!Zdraví moc

Jindra a Dana

Pohodová dovolená v Carevu od 3.7.2016

Dobrý den Briedlovi,
Chceme vám oběma poděkovat za krásnou dovolenou, kterou jsme si u vás zopakovali již po třetí,a víme že to nebylo naposled. Musíte vymyslet další nové výlety,které bychom mohli navštívit. Tady je pěkná zima,vzpomínáme na teplo u vás a krásné večery u Jelena.
Budeme vás všude doporučovat!!!!
Mějte se moc hezky, zdraví vás Jačkovi a Buřilovi

Vytvoříte takovou pohodu

Briedlovi,

zdravíme z Poděbrad, foto berte jako pozvánku na návštěvu.
Děkujeme za skvělou péči, svým přístupem ke klientům vytvoříte takovou pohodu, která dovolenou hned udělá příjemnější.

Jana Dvořáková
Ivan Bajgar